L├╝tfen bekleyin...

Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒ KULLANICI SÖZLE┼×MES─░

1. Giri┼č

─░┼čbu kullan─▒c─▒ sözle┼čmesinde, sözle┼čmenin eklerinde ve akillisatici.com sitesinde yer alan tüm kurallar Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒'in AkilliSatici.com arac─▒l─▒─č─▒yla sundu─ču hizmetlerin ┼čart ve ko┼čullar─▒n─▒ belirtmektedir. ─░┼čbu sözle┼čmenin ekleri ve Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒.com sitesinde sunulan Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒ hizmetlerinin kullan─▒m─▒na ili┼čkin tüm yaz─▒l─▒ süreçler, aç─▒klamalar, ek di─čer tüm dokümanlar i┼čbu sözle┼čmenin ayr─▒lmaz birer parças─▒ olarak kabul edilecektir.

2. Taraflar

─░┼čbu sözle┼čme Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒.com sitesinde kullan─▒c─▒ bilgileri bulunan ve/veya hizmeti sat─▒n alm─▒┼č olan ile Türk hukukuna göre kurulmu┼č olan ve varl─▒─č─▒n─▒ ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ adresinde sürdürmekte olan ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ (bundan böyle kullan─▒c─▒ olarak an─▒lacakt─▒r) Türk hukukuna göre kurulmu┼č olan ve varl─▒─č─▒n─▒ K─▒s─▒kl─▒ Mh. Ak─▒nbey Sokak No:5 Üsküdar/ ─░stanbul / Türkiye adresinde sürdürmekte olan Ald─▒mgeldi Yaz─▒l─▒m Sanayi Ticaret Anonim ┼×irketi (Bundan böyle Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒ olarak an─▒lacakt─▒r) aras─▒nda yap─▒lmaktad─▒r. Kullan─▒c─▒, Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒.com sitesine üye oldu─čunda i┼čbu sözle┼čmenin hüküm ve ┼čartlar─▒n─▒ kabul etmi┼č say─▒l─▒r.

Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  ve Kullan─▒c─▒ ayr─▒ ayr─▒ “Taraf”, birlikte “Taraflar” olarak an─▒lacaklard─▒r. Taraflar a┼ča─č─▒daki ┼čartlarda mutab─▒k kalm─▒┼člard─▒r.

3. Tan─▒mlar

Web Sitesi:

Mülkiyeti Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒'e ait olan ve Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒ ’nin i┼čbu sözle┼čme ile belirlenen hizmetlerini üzerinde sunmakta oldu─ču akillisatici.com alan ad─▒na sahip internet sitesini ifade eder.

e-Ticaret Sitesi:

Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan haz─▒rlanm─▒┼č olan Web Sitesi arac─▒l─▒─č─▒yla, kullan─▒c─▒n─▒n ürün veya hizmetlerini listeleyece─či ve sat─▒┼ča ç─▒karaca─č─▒, bu i┼člemlerin yap─▒labilmesi için web servisi deste─či veren tüm elektronik ticaret internet sitelerini ifade eder.

Hizmet/Hizmetler:

Kullan─▒c─▒n─▒n i┼čbu s├Âzle┼čme i├žerisinde tan─▒ml─▒ olan i┼č ve i┼člemlerini ger├žekle┼čtirmeleri amac─▒yla Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan Web Sitesinde sunulan kelime ├Ânerme, reklam ├Âneriler, rekabet analizi, m├╝┼čteri hizmetleri y├Ânetimi, ├╝r├╝n i├žeri─či optimizasyonu ve benzeri uygulamalar─▒ ifade eder.

Al─▒c─▒:

Kullan─▒c─▒n─▒n, Web Sitesi arac─▒l─▒─č─▒ ile e-ticaret sitelerinde yay─▒nlad─▒─č─▒ ürün veya hizmetleri sat─▒n alan gerçek veya tüzel ki┼čileri ifade eder.

Tedarikçi:

Kullan─▒c─▒ya, bünyesindeki ürünleri di─čer e-ticaret sitelerinde yay─▒nlama ve satma hakk─▒ veren, bunun için kendi sipari┼č ve mü┼čteri sorular─▒ listesini geçerli formatlarda kullan─▒c─▒ya ileten gerçek veya tüzel ki┼čilerdir.

Kaynak Dosya:

Kullan─▒c─▒ veya tedarikçi taraf─▒ndan haz─▒rlanm─▒┼č olan, Web Sitesinin destekledi─či uzant─▒lara (xml, csv vb.) sahip olan, içeri─činde kullan─▒c─▒n─▒n e-ticaret sitelerine yüklemek istedi─či sipari┼č ve mü┼čteri sorular─▒n─▒ veya hizmet bilgilerini içeren dosyad─▒r.

Kullan─▒c─▒ Paneli:

Kullan─▒c─▒n─▒n Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan Web Sitesinde sunulan uygulamalardan ve hizmetlerden faydalanabilmesi için gerekli i┼člemleri gerçekle┼čtirebildi─či, kullan─▒c─▒ taraf─▒ndan belirlenen kullan─▒c─▒ ad─▒ ve ┼čifre ile giri┼č yap─▒labilen kullan─▒c─▒ya özel sayfalar─▒n yer ald─▒─č─▒ paneli ifade eder.

4. Sözle┼čmenin Konusu

─░┼čbu sözle┼čmenin konusunu, Web Sitesi üzerinde Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan sunulan Hizmetlerden, Kullan─▒c─▒n─▒n yararlanmas─▒na ili┼čkin ┼čart ve ko┼čullar─▒n belirlenmesi ve bu do─črultuda taraflar─▒n hak ve yükümlülüklerinin tespiti olu┼čturmaktad─▒r.

─░┼čbu Sözle┼čme, yaln─▒zca Taraflar aras─▒nda ba─člay─▒c─▒ olup, Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan Kullan─▒c─▒ya sunulan Hizmetlere yönelik ┼čekil ve ┼čartlar─▒ kapsamaktad─▒r. Kullan─▒c─▒ ile Al─▒c─▒lar, Kullan─▒c─▒ ile e-Ticaret Siteleri ve Kullan─▒c─▒ ile Tedarikçiler aras─▒ndaki ili┼čki i┼čbu Sözle┼čme'nin kapsam─▒na girmemektedir.

5. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒ Hak ve Yükümlülükleri

 1. Web Sitesi üzerinde yer alan her türlü içeri─čin tek hak sahibi Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  olacakt─▒r. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒’nin önceden yaz─▒l─▒ r─▒zas─▒ al─▒nmaks─▒z─▒n Kullan─▒c─▒ taraf─▒ndan Web Sitesinde yer alan içeri─čin bütününün veya bir bölümünün ticari amaçlarla kopyalanmas─▒, i┼členmesi, kullan─▒lmas─▒ veya umuma arz edilmesi kesinlikle yasakt─▒r.
 2. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, resmi idareler, yarg─▒ organlar─▒ veya yetkili makamlar taraf─▒ndan Kullan─▒c─▒ hakk─▒nda evrak veya bilgi talep edilmesi halinde Kullan─▒c─▒n─▒n kendisinde bulunan tüm bilgi ve belgelerini ilgili yetkili makamlarla payla┼čabilecektir.
 3. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, Kullan─▒c─▒ taraf─▒ndan kay─▒t i┼člemi esnas─▒nda ve Üyelik boyunca temin edilen ┼čahsi ve ticari bilgileri güvenli bir ortamda saklayacakt─▒r. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, bu bilgileri Hizmetlerin tam ve gere─či gibi i┼čletilmesi için gereken uygulamalar─▒n yürütülmesi, istatistiki de─čerlendirmelerin yap─▒lmas─▒ amac─▒yla Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'nin faaliyetlerinin, uygulamalar─▒n─▒n reklam─▒ ve pazarlanmas─▒, ilan─▒ ve sair amaçlarla kullanabilir ve yaln─▒zca yukar─▒da belirtilen sebeplerle üçüncü ki┼čilere aç─▒klayabilir. Kullan─▒c─▒, kendine ait bilgilerin Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan i┼čbu madde hükmüne göre kullan─▒m─▒na ve saklanmas─▒na r─▒za gösterdi─čini kabul ve beyan eder.
 4. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, Web Sitesinin tam ve gere─či gibi çal─▒┼čabilmesi ve güvenlik sebebiyle gerekli gördü─čü her türlü önlemi alma ve de─či┼čiklik yapma hakk─▒nda sahiptir. ─░┼čbu amaçla Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, sunulan hizmetleri ve içerikleri her zaman ve hiçbir bildirimde bulunmadan de─či┼čtirebilir; Kullan─▒c─▒lar─▒n sisteme yükledikleri bilgileri ve içerikleri Kullan─▒c─▒lar da dâhil olmak üzere üçüncü ki┼čilerin eri┼čimine kapatabilir veya silebilir. Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ hem güvenlik hem de ilgili mevzuat─▒n gerektirdi─či zorunluluklar gere─či, Web Sitesi üzerinden gerçekle┼čtirilen mesajla┼čma da dâhil olmak üzere ileti┼čim trafi─čini her zaman izleyebilir, kontrol edebilir ve saklayabilir.
 5. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, hizmetleri geçici olarak durdurma, ask─▒ya alma ya da i┼čbu Sözle┼čmenin feshiyle iptal etme hakk─▒na her zaman sahip olacakt─▒r. Bu durumlar Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan e-posta ile Kullan─▒c─▒ya bildirilecektir. e-Posta adresi olarak Kullan─▒c─▒n─▒n Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ panelinde kay─▒tl─▒ adresi kullan─▒lacakt─▒r.
 6. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, Web Sitesi üzerinde sunulacak olan hizmetleri, kampanya detaylar─▒n─▒, süreleri, ek imkânlar─▒ ve teknik özellikleri önceden haber vermeksizin de─či┼čtirilebilecektir. De─či┼čiklikler yay─▒nlanma tarihinden itibaren geçerli olacakt─▒r.
 7. Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒, Kullan─▒c─▒n─▒n sat─▒n ald─▒─č─▒ paket bilgilerini veri taban─▒nda saklamakla ve gerek görüldü─čünde bu bilgiyi Kullan─▒c─▒ ile payla┼čmakla sorumludur.

6. Kullan─▒c─▒n─▒n Hak ve Yükümlülükleri

 1. Kullan─▒c─▒, "Kullan─▒c─▒" s─▒fat─▒n─▒ kazanabilmek için, öncelikle AkilliSatici.com sitesinde Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan talep edilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmal─▒d─▒r. ─░┼čbu sözle┼čme ┼čartlar─▒n─▒ kabul ederek üyelik talebini tamamlad─▒─č─▒nda sisteme girdi─či e-posta adresine Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan gönderilen do─črulama e-postas─▒n─▒ onaylad─▒─č─▒nda üyeli─či aktif olur ve Kullan─▒c─▒ s─▒fat─▒n─▒ kazan─▒r. Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'nin kullan─▒c─▒n─▒n ba┼čvurusunu sebep göstermeksizin reddetme ve/veya ek bilgi veya belge talep etme hakk─▒ her zaman sakl─▒d─▒r. Ba┼čvuru s─▒ras─▒nda Kullan─▒c─▒ taraf─▒ndan gerçe─če uygun olmayan yanl─▒┼č bilgiler verilmesi nedeniyle do─čabilecek tüm zararlardan bizzat Kullan─▒c─▒ sorumlu olacakt─▒r.
 2. Kullan─▒c─▒, ba┼čvuru esnas─▒nda vermi┼č oldu─ču bilgilerde meydana gelebilecek her türlü de─či┼čikli─či, de─či┼čikli─čin meydana gelmesinden itibaren en geç 15 gün içinde, Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒ ’ye sitede bulunan destek/ileti┼čim, ihtarname veya iadeli taahhütlü posta yollar─▒ndan biriyle bildirmekle yükümlüdür. Bu bildirimin yap─▒lmamas─▒ sebebiyle Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒’nin herhangi bir zarara u─čramas─▒ halinde, Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'nin Kullan─▒c─▒dan her türlü zarar─▒n─▒ talep hakk─▒ sakl─▒d─▒r.
 3. Kullan─▒c─▒, Web Sitesine üye oldu─ču esnada bir kullan─▒c─▒ ad─▒ ve ┼čifre olu┼čturacak; Kullan─▒c─▒ Paneline eri┼čmek ve di─čer baz─▒ i┼člemleri gerçekle┼čtirebilmek için bu bilgileri kullanacakt─▒r. Kullan─▒c─▒ dilerse kendi alt kullan─▒c─▒lar─▒ için hesap olu┼čturabilir. Bu alt kullan─▒c─▒lar için kullan─▒c─▒ ad─▒ ve ┼čifreleri Kullan─▒c─▒ belirler. Kullan─▒c─▒n─▒n ve alt kullan─▒c─▒lar─▒n ┼čifre ve kullan─▒c─▒ ad─▒n─▒n güvenli─či ve gizlili─či tamamen Kullan─▒c─▒n─▒n sorumlulu─čundad─▒r. Kullan─▒c─▒, kendi profili veya alt kullan─▒c─▒ profili üzerinden giri┼č yap─▒larak gerçekle┼čtirilen i┼člemlerin yetkisiz i┼člem oldu─čundan kaynakl─▒ olarak geçersizli─čini ileri sürme hakk─▒ndan pe┼činen feragat etmi┼čtir. Bu tür i┼člemlerde dahi, her türlü sorumluluk Kullan─▒c─▒n─▒n kendisine ait olacakt─▒r. Kullan─▒c─▒n─▒n veya alt kullan─▒c─▒n─▒n ┼čifresi kullan─▒larak e-Ticaret Sitelerinde Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  aleyhine veya zarar─▒na i┼člem yap─▒lmas─▒ halinde; Kullan─▒c─▒, bu fiillerden do─čan zararlardan ve zarar gören üçüncü ki┼čilere Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan yap─▒lm─▒┼č olan ödemelerden gayrikabili rücu olarak Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒’ye kar┼č─▒ sorumlu olmay─▒ pe┼činen kabul, beyan ve taahhüt eder.
 4. Kullan─▒c─▒, kendisine ya da ba┼čka bir ki┼čiye ait veri taban─▒, kay─▒t veya rehber yaratmak, kontrol etmek, güncellemek, de─či┼čtirmek ve di─čer Kullan─▒c─▒lar─▒n ki┼čisel bilgilerine eri┼čmek ve kendi sistemine indirmek amac─▒yla Web Sitesini kullanmamay─▒ kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullan─▒c─▒ taraf─▒ndan bu madde hükmüne ayk─▒r─▒ fiillerde bulunulmas─▒ ve i┼čbu sözle┼čme ile belirlenen kullan─▒m s─▒n─▒rlar─▒ d─▒┼č─▒nda Web Sitesinde yer alan Hizmetlerin kullan─▒lmas─▒ hukuka ayk─▒r─▒ olup; Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒'nin bu kullan─▒mlar sebebiyle do─čacak zararlara kar┼č─▒ talep, dava ve takip haklar─▒ sakl─▒d─▒r.
 5. Kullan─▒c─▒, Web Sitesinde yürüttü─čü tüm faaliyetlerini Web Sitesine teknik olarak hiçbir surette zarar vermeyecek ┼čekilde yürütmekle yükümlüdür. Kullan─▒c─▒, Web Sitesine sa─člayaca─č─▒ tüm bilgi, içerik, materyal ve sair içeri─čin sisteme zarar verecek her türlü program, virüs, yaz─▒l─▒m, lisans─▒z ürün, Truva at─▒, vb. içermemesi için gerekli her türlü tedbiri (gerekli koruyucu yaz─▒l─▒mlar─▒n─▒ ve lisansl─▒ ürünleri kullanmak da dâhil olmak üzere) ald─▒─č─▒n─▒, bu madde hükmünün uygulanmas─▒ amac─▒yla Ak─▒ll─▒Sat─▒c─▒  taraf─▒ndan talep edilen önlemleri derhal almay─▒ kabul, beyan ve taahhüt eder.
 6. Kullan─▒c─▒, i┼čbu Sözle┼čmede belirtilen edinimlerini tam ve gere─či gibi yerine getirmesi ko┼čuluna ba─čl─▒ olarak Hizmetlerden faydalanabilecektir. Kullan─▒c─▒n bu hizmetlerden faydalanmak için Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'ye ödeyece─či ücret Web Sitesinde yer alan paket fiyat listesi ile belirlenecektir. Kullan─▒c─▒n─▒n paket sat─▒n ald─▒─č─▒ tarihteki fiyatlar paket süresinin sonuna kadar geçerlidir. Bu süre içinde veya sonunda Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ paket fiyatlar─▒nda de─či┼čiklik yapma hakk─▒na sahiptir. Ancak kullan─▒c─▒ paket süresi sonuna kadar ek mevcut paketi bir ödeme yapmayacakt─▒r. Paket süresi sonunda üyelik yenilemek ya da yeni paket sat─▒n almak isteyen Kullan─▒c─▒ o tarihteki güncel paket fiyat listesindeki ücreti ödeyecektir.
 7. Kullan─▒c─▒n─▒n, Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan herhangi bir sebeple üyeli─činin ask─▒ya al─▒nmas─▒ veya üyelikten ç─▒kar─▒larak bir daha Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'ye platformlar─▒na al─▒nmamak üzere kara listeye al─▒nmas─▒ halinde Kullan─▒c─▒, ba┼čka bir kullan─▒c─▒ hesab─▒yla Web Sitesine üye olamaz. Kullan─▒c─▒n─▒n bu madde hükmüne ayk─▒r─▒ olarak Web Sitesine üye olmas─▒ ve durumun tespiti halinde Kullan─▒c─▒ üyelikten yeniden ç─▒kart─▒lacak ve söz konusu olabilecek her türlü zarar─▒n tazmininden sorumlu olacakt─▒r.
 8. Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan Web Sitesinde yap─▒lan de─či┼čiklikler ve hizmet bedelleri ile ilgili de─či┼čiklikler yay─▒nlanma tarihinde yürürlü─če girecek ve ba─člay─▒c─▒ olacakt─▒r. Kullan─▒c─▒ i┼čbu de─či┼čikleri Web Sitesinden takip etmek ve de─či┼čikliklerin gereklerini yerine getirmekle yükümlüdür.

7. Süre

Kullan─▒c─▒n─▒n kay─▒t i┼člemini tamamlanmas─▒ ile birlikte seçece─či paket hizmet süresi boyunca aktif olacak hesap kullan─▒ma aç─▒l─▒r. Seçilen paketteki hizmet süresi sonlan─▒ncaya dek üyelik aktif olarak kullan─▒labilir. Bu süre sonunda kullan─▒c─▒, aboneli─čini yeni paket seçerek yenilemedi─či veya ba┼čka bir pakete geçi┼č yapmad─▒─č─▒ takdirde üyeli─či pasif konuma al─▒n─▒r. Mevcut abonelik yenilendikçe, yeni paket sat─▒n al─▒nd─▒kça ve i┼čbu sözle┼čme ┼čartlar─▒na uyuldu─ču sürece üyelik aktif biçimde devam eder. Sözle┼čme ko┼čullar─▒na uyulmamas─▒ durumunda Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ sözle┼čmeyi tek tarafl─▒ feshetme hakk─▒na sahiptir. Ücretsiz üyeliklerde Kullan─▒c─▒n─▒n 30 gün boyunca Web Sitesine giri┼č yapmamas─▒ durumunda Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ Kullan─▒c─▒n─▒n üyeli─čini pasif duruma alma hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutar.

8. Hizmet Bedelleri

Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ taraf─▒ndan sunulan hizmet paketlerinin bedelleri Web Sitesinde yay─▒nlanmaktad─▒r. Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ hizmet bedellerini ve hizmet içeri─čini diledi─či zaman Web Sitesinde yay─▒nlamak ko┼čulu ile de─či┼čtirebilir. Üyeli─či aktif durumda olan kullan─▒c─▒lar aktif paketlerinin süresi dolana dek bu de─či┼čikliklerden etkilenmezler. Ancak yeni paket alma ya da mevcut paketi yenilemeleri durumunda güncel hizmet bedelleri ve hizmet içeri─či geçerli olur.

9. Fikri Mülkiyet

Web sitesinin tasar─▒m─▒, web sitesi kullan─▒larak haz─▒rlanan tüm resimler, html kodlar─▒, içerikler, Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ logosu ve markas─▒ Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒’ye aittir. Kullan─▒c─▒lar, Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'nin fikri mülkiyet haklar─▒na tabi eserlerini kullanamaz, payla┼čamaz, da─č─▒tamaz, sergileyemez, ço─čaltamaz, bunlardan türemi┼č çal─▒┼čmalar yapamaz.

10. Fesih

Taraflardan herhangi biri, i┼čbu sözle┼čme ve eklerini tek tarafl─▒ olarak feshedebilir. Kullan─▒c─▒n─▒n, sözle┼čme süresi sona ermeden sözle┼čmeyi tek tarafl─▒ feshetmesi durumunda Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒, para iadesi yapmayacakt─▒r. Kullan─▒c─▒ bu durumu pe┼činen kabul eder.

Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒, Kullan─▒c─▒n─▒n i┼čbu Sözle┼čme ve eklerini ihlal etmesi durumunda sözle┼čmeyi ve üyeli─či derhal tek tarafl─▒ olarak feshedebilecektir. Bu durumda Kullan─▒c─▒, Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'nin u─črad─▒─č─▒/u─črayabilece─či tüm zarar ve ziyandan sorumlu oldu─čunu pe┼činen kabul, beyan ve taahhüt eder.

11. ─░htilaflar

─░┼čbu Sözle┼čmenin yorumlanmas─▒nda ve uygulanmas─▒nda Türk Hukuku geçerli olacakt─▒r. ─░┼čbu Sözle┼čmeden do─čabilecek her türlü ihtilaf─▒n hallinde ─░stanbul Mahkemeleri ve ─░cra Daireleri yetkilidir.

Kullan─▒c─▒, i┼čbu Sözle┼čmeden do─čabilecek ihtilaflarda Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒'nin resmi defter ve ticari kay─▒tlar─▒yla, kendi veri taban─▒nda, sunucular─▒nda tuttu─ču elektronik bilgilerin ve bilgisayar kay─▒tlar─▒n─▒n, ba─člay─▒c─▒, kesin ve münhas─▒r delil te┼čkil edece─čini ve bu maddenin Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun 193. maddesi anlam─▒nda delil sözle┼čmesi niteli─činde oldu─čunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

12. Bildirim

Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒, Kullan─▒c─▒ ile Kullan─▒c─▒n─▒n Web Sitesine üye olurken bildirdi─či e-posta adresi vas─▒tas─▒yla ileti┼čim kuracakt─▒r. Kullan─▒c─▒, Ak─▒ll─▒sat─▒c─▒ ile Web Sitesindeki Destek/─░leti┼čim sayfas─▒n─▒ kullanarak ileti┼čim kuracakt─▒r. Kanunda belirtilen zorunlu haller istisna olup, Kullan─▒c─▒n─▒n Web Sitesine kay─▒tl─▒ adresine e-posta gönderimi yaz─▒l─▒ ileti┼čim olarak kabul edilecek, Kullan─▒c─▒n─▒n e-posta adresini düzenli olarak güncel tutma yükümlülü─čü olacakt─▒r.

Megan wrote
Hi Bob. What time will be the meeting ?
Hi Megan. It's at 2.30PM
Megan wrote
Will the development team be joining ?
Yes sure. I invited them as well
2:30PM
Megan wrote
Noted. For the Coca-Cola Mobile App project as well ?
Yes, sure.
Please also prepare the quotation for the Loop CRM project as well.
3:15PM
M
Megan wrote
Noted. I will prepare it.
Thanks Megan. I will see you later.
Megan wrote
Sure. See you in the meeting soon.
General Settings
Email Notifications
Site Tracking
SMS Alerts
Backup Storage
Audit Logs
System Settings
System Logs
Error Reporting
Applications Logs
Backup Servers
Audit Logs